markiza
Тетяна Дігай
markiza
Тернополянка, музикант, літератор. Член НСЖУ. Переможниця конкурсу рецензій ,,Книжка року Бі-Бі-Сі-2007”. Автор збірок поезій ,,Корона Афродіти” (2002), ,,Тетянин день” (2006), ,,Удвох із тишею” (2007), книг рецензій ,,Книжкові імпресії” (2007), ,,Кубик Рубіка” (2008),"Метроном"(2008). Твори опубліковані в газетах ,,Вільне життя”, ,,Свобода”, ,, Русалка Дністрова” , у всеукраїнських виданнях ,,Літературна Україна”, ,,Слово Просвіти”, ,, Друг читача” та інших, журналах ,,Березіль”, ,,Літературний Чернігів”, "Дзвін", ,,Тернопіль літературний”, ,,Курінь”, на Інтернет-сайтах.
Яр Левчук
Яр Левчук
5555, Олеся Кравчук, Вакуленко-К. Володимир, Зоряна Биндас, Пиво Ґіннесс, Malina, ЛюПка, Л.Г., Богдана Критика, Ігор Кир'янчук, Мистецькі грані, mira, оринка, Друг читача, Валентина Січкоріз, Саша
ФаДієз
 
Tarasiuk  (анонімно) 13 червня 2010 #

Як то нема друзів, пані Тетяно? Інтригуєте. Чи релаксуєте? У талановитої і всесторонньої людини, яка щира до інших людей і не шкодує на них доброго слова, не може не бути друзів. Інша справа що друзі можуть бути різні. Та найщиріші ті,котрі не лізуть в душу, не кличуть на чарку, а просто читають тебе... І часом освідчуються в платонічній читацькій любові, не набиваючись у друзі. Але ти їхгню присутність відчуваєш біля себе завжди, навіть у тіснім колі "друзів" і в ще густішім частоколі частоколі лютих ворогів. Хіба, Таню, не так? Перепрошую за спонтанний візит на Ваш сайт. Але було приємно поспілкуватися. До звязку.

щоб відповісти іншому коментатору, тисніть "відповісти" під його повідомленням
Коментар для «Тетяна Дігай»
Ім'я:
Email:
  ← не буде відображено на сайті
Дозволені HTML теги: <a, img, p, br, i/b/s/em/strong/strike, small/bin/sub/sup, center, ul/ol/li>. Приклад використання
введіть текст показаний на картинці